شما می توانید با معرفی خانواده رویای زیبا به دو نفر از دوستان و اطرافیان خود، برای انجام تحلیل معادلات ساختاری فصل چهار، مبلغ 500000 ریال هدیه دریافت نمایید.

حتی اگر خود شما قصد دارید تا پروژه ای را به ما سفارش دهید، میتوانید مشخصات خود را به عنوان معرف در قسمت ثبت سفارش قرار دهید، و در این صورت، تنها با معرفی یک نفر دیگر، که مشخصات شما را به عنوان معرف در قسمت ثبت سفارش وارد نماید ، این هدیه را دریافت خواهید نمود. برای دریافت هدیه، هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما با معرفی هر دو نفر، این مبلغ را از خانواده رویای زیبا دریافت خواهید نمود.

شیوه دریافت هدیه:

بعد از معرفی هر فرد از جانب شما، به محض تسویه حساب نهایی از جانب ایشان، پیامکی برای شما ارسال خواهد شد با این مضمون که شما یک نفر را به مجموعه خانواده زیبا معرفی کرده اید و در صورت معرفی فردی دیگر، مبلغ 500000 ریال هدیه دریاف خواهید نمود. در صورت معرفی فرد دوم، و تسویه حساب نهایی از جانب ایشان، پیامکی به شما ارسال میگردد تا شماره کارت بانکی خود را ارسال نمایید و بعد ازین مرحله، فقط کافیست منتظر بمانید تا طی 24 ساعت، این مبلغ به حساب شما واریز گردد.

سفارش پروژه

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید و فایل های خودتان را برای بررسی کارشناسان ما ارسال نمایید. تمامی فایل ها بررسی و از طریق پیامک به شما اطلاع داده میشود.
حداکثر 10 فایل
فایل های مجاز jpg, jpeg, docx, doc, sav, rar, zip, png, pdf, exel, txt
 

    2116413- 0912

       0938-5293490 

 

               s[email protected]m                 

[email protected]m  

[email protected]

 راهنما   | درباره ما  تماس با ما

 

تمامی حقوق این سایت محفوظ است